SKI AREÁL ZVIČINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Skalka

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Skalka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Mladé Buky - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Mladé Buky .

Zimní středisko Vlek Hodonín u Kunštátu

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Vlek Hodonín u Kunštátu a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Jedlová

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Jedlová a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Janova Hora - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Janova Hora a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ostružná - Řetězárna - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Navštivte ski areál Ostružná - Řetězárna a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Jak vybrat ski areál v ČR?

Lyžařská střediska už dokončují přípravu na nadcházející sezónu. Testují rolby. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Zimní sezóna už klepe na dveře.

Malá Úpa - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Malá Úpa.

Zimní středisko Krupka

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Krupka!

Kam na zimní dovolenou?

Zima přichází mílovými kroky. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Areál Kohútka ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Kohútka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Meziboří - lyžaři si přijdou na své

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Meziboří pro vás jistě bude to pravé.

Příprava před odjezdem na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se těmto problémům vyvarovat? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Zimní středisko Monínec

Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Monínec a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Ostružná

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Ostružná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Horní Guntramovice - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Horní Guntramovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Fajtův kopec - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Fajtův kopec!

Ski areál Mikulčin Vrch

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte navštívit areál Mikulčin Vrch a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Sedloňov ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Sedloňov je pro vás to pravé.

Kocianka - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kocianka.

V kvalitním oblečení na hory

Plánujete zimní dovolenou? Hledáte informace? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku.

Mrákotín - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Mrákotín.

Areál Svoboda nad Úpou ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Svoboda nad Úpou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski Kubiška - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Kubiška.

Dovolená na Třeboňsku nejen pro rodiny s dětmi

Třeboňsko je jednou z nejpozoruhodnějších oblastí jižních Čech, je velice rozmanitá a dokáže obohatit mnoha pěknými zážitky jak pěší turisty, tak i cykloturisty. Je ideálním prostředím pro víkendové pobyty i pro vícedenní dovolenou, kterou tu můžete strávit v penzionu, v hotelu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět prosluněných luk, staletých rybníků, rozlehlých lesů a malebných poklidných vesniček. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 1.10.

°C
°C
Neděle
2.10.2022

°C
°C
Pondělí
3.10.2022

°C
°C
Úterý
4.10.2022

°C
°C